Aktualności

Spichlerz Polskiego Rocka nominowany do Certyfikatu POT

Nazwa

Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie jest tegorocznym kandydatem z Wielkopolski w walce o Certyfikat Internautów w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT 2019. Został on wybrany przez powołaną przez nas regionalną kapitułę konkursu jako reprezentant Wielkopolski w tym prestiżowym konkursie.

Zagłosuj!

Jednak o tym, który z 16 nominowanych produktów otrzyma nagrodę główną zdecydują nie komisje czy gremia eksperckie ale głosy samych turystów. Głosować może każdy, wystarczy skorzystać z dedykowanej strony internetowej, którą uruchomiła Polska Organizacja Turystyczna. Co więcej, głosować można codziennie (jeden głos z każdego urządzenia na każde 24 godziny) od 18 września do 2 października.

Gorąco zachęcamy do zaangażowania się w konkurs i wsparcia swoimi głosami Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie. Konkurencja jak co roku jest mocna, ale niech to tym bardzie zmotywuje nas do wypromowania naszego wielkopolskiego produktu.

Swój głos możecie oddać --> tutaj

O konkursie

Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT jest organizowany corocznie przez Polską Organizację Turystyczną. Ma on za zadanie wyłaniać najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne. Nagrodzone miejsca, szlaki czy wydarzenia są włączane w działania promocyjno-informacyjne POT stając się turystyczną wizytówką nie tylko regionu, ale i kraju.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna zorganizowała i przeprowadziła regionalny etap konkursu, w którym wskazaliśmy miejsca, szlaki i wydarzenia z Wielkopolski, które staną do walki w etapie ogólnopolskim. Wkrótce poznamy produkty turystyczne nominowane w pozostałych kategoriach, czyli jacy są wielkopolscy kandydaci do Certyfikatu POT, Certyfikatu Specjalnego i Złotego Certyfikatu. Więcej o konkursie dowiecie się z naszego wcześniejszego artykułu.

Pozostałe aktualności