Aktualności

Study tour na Szlaku Piastowskim

Za nami pierwszy z cyklu wyjazdów studyjnych na Szlaku Piastowskim, które będziemy realizować aż do końca sierpnia. W ciągu czterech dni - od 25 do 28 lipca 2019 - uczestnicy wyjazdu zwiedzili sporą część Szlaku Piastowskiego, oglądając i doświadczając piastowskiego dziedzictwa w Wielkopolsce.

Przez te kilka dni nie tylko pokazaliśmy miejsca, w których zaczęła się historia Polski, ale przede wszystkim udowodniliśmy, że Szlak Piastowski miejsce oferujące emocje, zabawę i niesamowitą przygodę. We wszystkichg odwiedzanych miejscach na uczestników czekały dodatkowe atrakcje, jeszcze bardziej wprowadzające w klimat Szlaku Piastowskiego.

Program wyjazdu obejmował:

Dzień 1: Poznań – Lubiń – Kalisz
Dzień 2: Konin – Ląd – Pyzdry – Grzybowo
Dzień 3: Gniezno – Ostrów Lednicki – Pobiedziska
Dzień 4: Poznań

W study tourze wziął udział naprawdę mocny skład, obejmujący zarówno polskich blogerów podróżniczych, jak i dziennikarzy bardziej tradycyjnych mediów. Wśród nich znaleźli się:

W kolejnych wizytach udział wezmą także przedstawiciele biur podróży specjalizujących się w turystyce poznawczej i kulturowej.

Wyjazd studyjny został zorganizowany przez agencję Aplan Media z Łodzi, która na nasze zlecenie realizuje kompleksową kampanię promocyjną Szlaku Piastowskiego. Całość działań wchodzi w skład naszego projektu rozwoju Szlaku Piastowskiego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w Ramach WRPO.

Pozostałe aktualności