Aktualności

Zgłoś się do Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej

Nazwa

Rozpoczyna się 15 edycja Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej, który co roku wyłania najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne. Zapraszamy do zgłaszania swoich produktów turystycznych - uzyskanie Certyfikatu POT to nie tylko prestiż, ale również wspaniała szansa na wypromowanie swojej oferty.

Konkurs jest organizowany przez Polską Organizację Turystyczną, przy współudziale ROTów. Składa się on z dwóch etapów: regionalnego oraz ogólnopolskiego. Organizatorem etapu regionalnego jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna. Do etapu ogólnopolskiego trafi maksymalnie czterech laureatów, wyłonionych przez naszą kapitułę, którzy będą rywalizować o Certryfkat POT oraz Złoty Certyfikat POT.

Zgłoszenia do etapu regionalnego będą przyjmowane za pośrednictwem aplikacji internetowej dostępnej pod adresemwww.konkurs.pot.gov.pl. Każda kandydatura musi zawierać szczegółowy opis produktu, a także zdjęcia. Korzystanie z aplikacji konkursowej wymaga rejestracji w systemie. Produkty turystyczne mogą być zgłaszane do Konkursu przez podmioty nimi zarządzające.

Więcej informacji na temat Konkursu można znaleźć na dedykowanej podstronie.

Pozostałe aktualności