Aktualności

Targi Tour Salon i Boatex 2017

Nazwa

W dniach 17 – 19 lutego 2017 roku odbyły się w Poznaniu targi Tour Salon, będące elementem szerszego wydarzenia jakim są Targi Czterech Pasji należące do ścisłej krajowej czołówki targów turystycznych. Wydarzenie to jest dla nas absolutnie kluczowych w kalendarzu targów krajowych. Podczas tegorocznej edycji Wielkopolska Organizacja Turystyczna przygotowała dwa stoiska wystawiennicze. Pierwsze z nich o powierzchni 60 m2 zlokalizowane było w hali 7A, w której odbywała się główna część targów Tour Salon i prezentowało szerokie spektrum atrakcji turystycznych Wielkopolski, na czele z intensywnie promowanym Szlakiem Piastowskim. Drugie stoisko o powierzchni 15 m2 znajdowało się w hali 6A, gdzie odbywały się skierowane do wodniaków targi Boatex. Było ono w całości poświęcone Wielkiej Pętli Wielkopolski – naszemu najważniejszemu szlakowi wodnemu.

Nasze główne stoisko przygotowane zostało we współpracy z partnerami, którymi byli: gmina Nowy Tomyśl, Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości, Organizacja Turystyczna Leszno-Region, Powiat Gnieźnieński, miasto Konin i powiat koniński oraz LGD Gościnna Wielkopolska. Międzynarodowego charakteru nadał współudział w tym przedsięwzięciu regionu partnerskiego Wielkopolski jakim jest niemiecki land Hesja. W ramach promocji regionalnych wyrobów spożywczych towarzyszyła nam również ekipa z Browaru Nepomucen, należącego go LGD Gościnna Wielkopolska, która prowadziła degustację i sprzedaż swoich wyrobów.

Obydwa nasze stoiska cieszyły się niesamowitym zainteresowaniem, czego miarą może być chociażby konieczność dwukrotnego uzupełniania stanów materiałów i publikacji promocyjnych. Targi to oczywiście również rewelacyjna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, co na pewno zaowocuje jeszcze lepszą promocją Wielkopolski w przyszłości.

Pozostałe aktualności