Aktualności

Polski Jarmark Gwiazdkowy w Poczdamie

Okres przedświąteczny to czas jarmarków bożonarodzeniowych, które w Polsce zdobywają co raz większą popularność, ale ich prawdziwą ojczyzną są oczywiście Niemcy. I to właśnie w Niemczech, a konkretnie w Poczdamie gościliśmy w dniach 2 do 4 grudnia na Polskim Jarmarku Gwiazdkowym (Polnischer Sternmarkt) prezentując ofertę turystyczną Wielkopolski.

Nasi zachodni sąsiedzi jak zawsze wykazali ogromne zainteresowanie nie tylko jarmarkiem jako takim, ale przede wszystkim ofertą z Polski. W czasie trzech dni targowych porozmawialiśmy z bardzo wieloma osobami zainteresowanych urlopem w Wielkopolsce, jak również rozprowadziliśmy setki naszych wydawnictw. A że wejście na teren jarmarku było odpłatne, to na pewno nie były to osoby przypadkowe!

Nasi świetnie przygotowani pracownicy promowali kompleksową ofertę Wielkopolski, począwszy od sieci szlaków rowerowych, możliwości rejsu po Wielkiej Pętli Wielkopolski, skończywszy na budzącej wielkie zainteresowanie turystyce kolejowej. Warto dodać, że w ramach targu można było również nabyć nasze regionalne przysmaki – rogale świętomarcińskie oraz kaliskie andruty.

Pozostałe aktualności