Aktualności

Targi BOOT & FUN 2016 w Berlinie

Nazwa

Serdecznie zapraszamy do udziału w  Targach BOOT & FUN w Berlinie, które odbędą się w dniach 24-27 listopada 2016 r. na terenie Targów Berlińskich.

BOOT & FUN to jedna z najważniejszych imprez targowych w Europie poświęcona turystyce i sportom wodnym. W stolicy Niemiec spotykają się producenci sprzętu wodnego, w tym m.in. różnego rodzaju jachtów i łodzi, kajaków, sprzętu do nurkowania, surfingu itd., a także przedstawiciele regionów z najciekawszą ofertą turystyki wodnej oraz dziennikarze i liderzy opinii.

Niemcy są dla polskiej turystyki najważniejszym rynkiem zagranicznym. Główne cele wizyt w Polsce turystów niemieckich stanowią typowe wyjazdy turystyczne. Do rozwijających się produktów turystycznych należą: turystyka aktywna, w tym sporty wodne, rekreacyjna i specjalistyczna, turystyka kulturowa oraz turystyka przygraniczna.

Z roku na rok wzrasta zainteresowanie wypoczynkiem w regionach obfitujących w czyste rzeki i jeziora oraz oferujących atrakcyjne formy aktywnego wypoczynku. Takie walory posiada Wielkopolska, a Wielka Pętla Wielkopolski jest jednym z markowych produktów turystyki wodnej promowanych w naszym regionie.

W roku bieżącym Wielkopolska po raz czwarty zaprezentuje się na Targach BOOT & FUN w Berlinie. Prezentacja walorów turystycznych naszego regionu odbędzie się w kompleksie wystawienniczym Messe Berlin hali 3.2 na stoisku 427a.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie i warunki uczestnictwa

Formularz zgłoszenia udziału w targach

Pozostałe aktualności