Aktualności

Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce

19 października w hotelu Sheraton w Poznaniu odbędzie się konferencja z cyklu „Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce” przygotowywana przez Polską Organizację Turystyczną wraz z Wielkopolską Organizacją Turystyczną. Jest to jedna z szesnastu konferencji organizowanych na terenie Polski, których celem jest analiza funkcjonowania systemu zarządzania turystyką w Polsce.Honorowy Patronat nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak.
 
Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli zarówno Lokalnych Organizacji Turystycznych, jak i Jednostek Samorządu Terytorialnego, certyfikowanych produktów turystycznych, regionalnej i lokalnej branży turystycznej, ponadto przedstawicieli uczelni wyższych z kierunkami turystycznymi oraz Informacji Turystycznej.
 
Tematem wiodącym będzie promocja za pomocą nowoczesnych narzędzi marketingowych, w tym mediów społecznościowych. Prócz merytorycznych prezentacji na temat przyszłości branży prowadzonych przez ekspertów, celem konferencji jest stworzenie platformy do konstruktywnej dyskusji dotyczącej działań służących kształtowaniu systemu zarządzania turystyką w Polsce, w którym nieocenioną rolę odgrywa dobra współpraca wśród lokalnych i regionalnych struktur oraz wsparcie sektora publiczno-prywatnego.
Wyrażamy głębokie przekonanie, że taka debata oraz lepsza komunikacja pomiędzy interesariuszami rynku turystycznego jest potrzebna i przyczyni się do konsolidacji wszystkich środowisk na rzecz rozwoju turystyki w regionie. 
 
Zachęcamy do zapoznania się z programem spotkania i w przypadku chęci uczestnictwa prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej na adres e-mail: lidia.piechocka@wot.org.pl.
 
Pliki do pobrania:

Pozostałe aktualności