Aktualności

Targi wodniackie BOOT w Düsseldorfie już niebawem!

Nazwa

Niemal 1650 wystawców z ponad 50 krajów zaprezentuje siebie i swoje produkty na największych międzynarodowych targach jachtów i sportów wodnych - na BOOT w Düsseldorfie. W tym roku wystawa odbędzie się w dniach 17-25 stycznia.

Niemcy są dla polskiej turystyki najważniejszym rynkiem zagranicznym. Główne cele wizyt w Polsce turystów niemieckich stanowią typowe wyjazdy turystyczne. Do rozwijających się produktów turystycznych należą: turystyka aktywna, w tym sporty wodne, rekreacyjna i specjalistyczna, turystyka kulturowa oraz turystyka przygraniczna.
 
Z roku na rok wzrasta zainteresowanie wypoczynkiem w regionach obfitujących w czyste rzeki i jeziora oraz oferujących atrakcyjne formy aktywnego wypoczynku. Takie walory posiada Wielkopolska, a Wielka Pętla Wielkopolski jest jednym z markowych produktów turystyki wodnej promowanych w naszym regionie.
W roku bieżącym Wielkopolska po raz drugi zaprezentuje się na Targach BOOT  w Düsseldorfie.
Organizacją stoiska regionalnego zajmuje się Wielkopolska Organizacja Turystyczna. Jego powierzchnia wyniesie 30m².
 
Dla odwiedzających targi, przygotowaliśmy profesjonalne wydawnictwa dla wodniaków w języku niemieckim, w tym przewodnik nawigacyjny po Wielkiej Pętli Wielkopolski.
 
Dodatkową atrakcją na stoisku będzie możliwość uczestnictwa w mini quizie, w którym można wygrać atrakcyjne gadżety, przydatne podczas podróży na wodzie w Polsce.
 
Wielkopolska zaprezentuje również wydawnictwa opisujące ciekawe zabytki kulturowe, a także szlaki rowerowe, stadniny koni i inne atrakcyjne formy aktywnego wypoczynku  nad czystymi rzekami i jeziorami.
Więcej informacji o Wielkiej Pętli Wielkopolski można znaleźć na stronie www.wielka-petla.pl/de gdzie można także bezpłatnie pobrać aplikację na urządzenia mobilne(Android oraz iOS) do nawigacji po szlaku.
 
Stoisko Wielkopolski zlokalizowane jest w hali nr 14 – nr stoiska A20 na terenie Targów Messe Düsseldorf.
 
Promocja jest elementem realizacji projektu pn. „Promocja Wielkiej Pętli Wielkopolski – markowego produktu turystyki wodnej w Wielkopolsce – etap II”  współfinansowanego ze środków UE.
 
Kontakt:
Ewa Przydrożny – Dyrektor Biura
Wielkopolska Organizacja Turystyczna w Poznaniu
ewa.przydrozny@wot.org.pl, tel. +48 600 440 466

Pozostałe aktualności