Aktualności

3 nagrody dla Wielkiej Pętli Wielkopolski !

  

WIELKA  PĘTLA  WIELKOPOLSKI  TRZYKROTNIE NAGRODZONA
NA TARGACH TOUR SALON 2014 W POZNANIU

Rok 2014 to okres intensywnej kampanii promocyjnej Wielkiej Pętli Wielkopolski. Jednym z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu targowym jest prezentacja tego unikatowego szlaku wodnego na XXV Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR-SALON, które odbywają się w dniach 23 - 25 października 2014 w Poznaniu.
Podczas uroczystości otwarcia targów Wielka Pętla Wielkopolski uhonorowana została trzykrotnie: ZŁOTYM MEDALEM MIĘDZYNAORDOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH, RÓŻĄ REGIONÓW oraz nagrodą ACANTUS AUREUS!. Nagrody odebrali pan Tomasz Wiktor Prezes Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej oraz pani Ewa Przydrożny – Dyrektor Biura. Produkt otrzymał już wiele wyróżnień lecz Złoty Medal jest jednym z bardziej prestiżowych. Kapituła konkursu nagradza produkty turystyczne, które są prezentowane  na stoiskach targowych odznaczające się szczególnymi walorami stanowiącymi wizytówkę regionu przyciągając turystów. Nagrodzona została kompleksowość produktu - połączenie wszystkich dóbr i usług nabywanych przez turystów w trakcie korzystania z Pętli oraz nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych. Nagroda Acantus Aureus przyznawana jest za najlepsze stoisko targowe – najlepiej realizujące strategię marketingową regionu oraz oferujące odwiedzającym kompleksową ofertę oraz dodatkowe atrakcje.
Z nagrodzonym produktem zapoznać można się na stoisku Wielkopolski znajdującym się w pawilonie 3 nr 24. Zrealizowane jest ono w ramach projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski”  współfinansowanego ze środków WRPO 2007-2013 przy współpracy Województwa Wielkopolskiego oraz samorządów – partnerów projektu. Na 120 m2 prezentują się oprócz Pętli największe atrakcje wodne i kulturowe regionu. Wizualizację naszego regionu stanowi mapa z wyeksponowaną Wielką Pętlą Wielkopolski a także logo Wielkopolski i logo Wielkiej Pętli Wielkopolski. Uzupełnieniem są podświetlane lightboxy ze zdjęciami o tematyce turystyki wodnej. Nie brakuje też multimediów: infokiosk, 2 telewizory i 4 tablety, na których można zapoznać się z aplikacją ułatwiającą planowanie i podróżowanie po Pętli .
Wielkopolska Organizacja Turystyczna przygotowała ekspozycję wydawnictw o Wielkiej Pętli Wielkopolski: przewodnika nawigacyjnego, folderu wizerunkowo-informacyjnego, mapy oraz ulotek. Dodatkowo odwiedzający znajdą bogaty zestaw materiałów o regionie oraz ofertę samorządów i branży z Wielkopolski.
Dla zwiedzających przygotowano również wiele konkursów, w których do wygrania będą wodniackie gadżety.
 
Informacji udzielają:
Pan Tomasz Wiktor – Prezes WOT
Pani Ewa Przydrożny – Dyrektor Biura
Tel. 600 44 04 66
 
 
Opracowanie:
Biuro WOT
Poznań, 23.10.2014r.

Pozostałe aktualności