Aktualności

Zaproszenie na VIII edycję Ogólnopolskiej Konferencji "Kultura i turystyka - w kręgu wydarzeń"

Nazwa

 

Organizatorzy mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji „Kultura i turystyka – w kręgu wydarzeń”, która odbędzie się w dniach 28-29 października w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.
Jest to już 8. edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Wydarzenia, które posiada już ugruntowaną pozycję na arenie ogólnopolskiej, dzięki czemu możemy liczyć na wsparcie Ministerstwa Sportu i Turystyki.                           Wypracowaliśmy je wspólnymi siłami w trakcie kilku ostatnich lat.
Ale może to nie jest w tym wszystkim najważniejsze? Ważne jest to, że przez te wszystkie lata udowodniliśmy, że kultura i turystyka mają więcej wspólnego i są od siebie bardziej zależne, niż by można było się spodziewać. Mamy nadzieję, że udało nam się również spowodować lepszą współpracę tych dziedzin, a z całą pewnością lepsze wzajemne zrozumienie.
W tym roku zajmujemy się „wydarzeniami”,  bez których kultura nie może żyć, i które dają życie turystyce. Samo miejsce tegorocznej Konferencji nie zostało wybrane przypadkowo. W tym roku obchodzimy 100.lecie Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina, jak również 15. lecie „Kolorów Polski” – wędrownego festiwalu Filharmonii Łódzkiej. Festiwalu, który w 2007 roku otrzymał Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za „Najlepszy Produkt Turystyczny”. Filharmonia Łódzka jest  sprawdzonym, aczkolwiek bardzo wymagającym Partnerem ROT-u.
Ogólnopolska Konferencja „Kultura i turystyka – w kręgu wydarzeń” to nie tylko znakomite wystąpienia oraz warsztaty, ale również niezapomniany wieczór kulturalny i uroczysty bankiet. W tym roku dla uczestników Konferencji na scenie Filharmonii Łódzkiej wystąpi zespół Indialucia,                     który w niepowtarzalny sposób, łączy w muzykę hiszpańskich Cyganów z indyjską, pozostawiają na słuchaczach niesamowite wrażenie.
Więcej informacji o Konferencji znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:
 
To wszystko sprawia, że nie może Państwa zabraknąć na tej wyjątkowej Konferencji, dlatego już teraz też zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, znajdującego się pod poniższym linkiem:
 
Opłata konferencyjna obejmuje:
  • udział w konferencji,
  • materiały konferencyjne wraz z publikacją,
  • przerwy kawowe,
  • obiad w I i II dniu,
  • program kulturalno-rozrywkowy wraz z  uroczystą kolacją w dniu 28.10.2014r.
                Obiekty noclegowe, które przenocują Państwa po cenach preferencyjnych znajdują się natomiast pod tym linkiem:
Sercem tej Konferencji jesteście Państwo, natomiast jej duszą są referaty i warsztaty. Można się z nimi zapoznać klikając na poniższy link:
Tak czy inaczej nie może Państwa zabraknąć na VIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji „Kultura i turystyka – w kręgu wydarzeń”.
Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora konferencji Pana Tomasza Dureckiego na adres: tdurecki@rotwl.pllub telefonicznie 42 663 77 33.
 
ZAPRASZAJĄ ORGANIZATORZY:
Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego – Sylwester Pawłowski
Prodziekan Wydziału Nauk Geograficznych UŁ – prof. nadz. dr hab. Bogdan Włodarczyk
Dyrektor Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina – Tomasz Bęben
 

Pozostałe aktualności