Aktualności

Trwa głosowanie w konkursie "Zostań twarzą regionu" będące wynikiem imprezy "Bajkowy urlop w Polsce"

 Wielkopolskie podsumowanie kampanii "Bajkowy urlop w Polsce" spotkało się z zainteresowaniem mediów, a także turystów i mieszkańców Gniezna. Podczas konferencji prasowej oprócz przedstawienia idei kampanii, Prezes WOT pan Tomasz Wiktor zaprezentował znaczenie turystyki kulturowej w promocji turystycznej naszego regionu. Padały liczne pytania o dalsze plany promocji Wielkopolski. Przed Katedrą Gnieźnieńską w scenerii bilboardu promującego w kampanii Wielkopolskę publiczność mogła opowiedzieć prowadzącej Joannie Koroniewskiej o swoich pasjach turystycznych i pozować do zdjęcia, które weźmie udział w konkursie na Twarz Regionu.

 

Głosować można na stronie www.twarzregionu.pl.Swoich faworytów możesz wesprzeć również na profilu Polskiej Organizacji Turystycznej na Facebook.
Głosowanie trwa do czwartku 7 sierpnia włącznie.
UWAGA: Głosować z danego IP można tylko jeden raz – po oddaniu głosu przyciski „Zagłosuj” przestają być widoczne lub pozostają widoczne, jednakże bez możliwości ponownego oddania głosu.
 
Zwycięzca promował będzie region Wielkopolski na billboardach w kolejnej odsłonie kampanii, prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną.
 
Poniżej linki do artykułów, które ukazały się na temat tej imprezy:

Pozostałe aktualności