Aktualności

Koronacja Królewska w Gnieźnie oraz "Bajkowy urlop w Polsce"

Nazwa

W dniach 26-27 lipca odbywać się będzie Koronacja Królewska oraz VIII Turniej Łuczniczy. W niedzielę 27. lipca br.  odbywać się bedzie impreza z cylku"Bajkowy urlop w Polsce" w którym nie tylko będzie można poznać, w jaki sposób promowany jest region wielkopolski za granicą, ale także zostać Twarzą Regionu i wziąć udział w kampanii outdorowej w całej Polsce. „Bajkowy urlop w Polsce” rozpocznie się o godz. 10, na scenie ustawionej przed Katedrą Gnieźnieńską.Imprezę plenerową poprzedzi briefing o godz. 11 w Hotelu Adalbertus  przy ul. Tumskiej 7a.

 
Polska Organizacja Turystyczna organizuje niestandardową kampanię w każdym z szesnastu województw. Zaproszeni na wydarzenia w regionach goście mogą wcielić się w postacie, które występują w bajkowych reklamach promujących region za granicą. Akcji towarzyszy konkurs „Zostań twarzą regionu”, którego zwycięzcy wezmą udział w kampanii outdorowej podsumowującej działania.
Na scenie, będącej odwzorowaniem bajkowego layoutu, który jest wykorzystywany w promocji regionu za granicą, wszyscy chętni mogą zrobić sobie zdjęcie oraz odegrać bajkowe scenki nawiązujące do walorów turystycznych regionu. Gościem akcji będzie aktorka Joanna Koroniewska, która z pewnością pomoże uczestnikom pokonać sceniczną tremę.
W każdym z regionów wyłonione zostanie – w efekcie najpierw głosowania internautów, a później werdyktu jury – po jednej, najciekawszej bajkowo-turystycznej inscenizacji. Ich autorzy, laureaci konkursu, będą  mogli się zobaczyć na billboardach, które zawisną na terenie całego kraju. Staną się tym samym gwiazdami ogólnopolskiej kampanii promującej atrakcyjność turystyczną swojej „małej ojczyzny”. Wszystkie szczegóły oraz regulamin  konkursu zamieszczone są na stronie www.twarzregionu.pl
 
 

Pozostałe aktualności