Aktualności

Stoisko WLKP na płycie Stadionu Narodowego ? To nie żart primaaprilisowy :)

Nazwa
Po raz pierwszy w historii Wielkopolska Organizacja Turystyczna prezentuje się na targach turystycznych na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie. Tym razem przedstawia swój markowy produkt turystyczny podczas targów  WIATR I WODA w Warszawie w terminie 3-6.04.2014r. Dzięki nowemu stoisku z motywem nawiązującym do turystyki wodnej uczestnicy targów poznają nasz region w zupełnie nowym wymiarze wraz z nową ofertę turystyczną dla wodniaków z całej Europy – Wielką Pętlą Wielkopolski.
 
Czym jest Wielka Pętla Wielkopolski?
To unikatowy szlak wodny, tworzony przez 2 rzeki – Wartę i Noteć oraz Kanał Ślesiński – razem 690 km wodnej przygody. Na szlaku funkcjonują nowe i nowoczesne mariny oraz przystanie wodne. Szlak przebiega przez atrakcyjne krajobrazowo i bogate w zabytki tereny – Wielkopolski. Jego stolica Poznań jest oddalona od Warszawy tylko o 280 km.
 
Dla odwiedzających, jak zawsze, przygotowaliśmy profesjonalne wydawnictwa dla wodniaków, w tym przewodnik nawigacyjny po Wielkiej Pętli Wielkopolski.
Dodatkową atrakcją na stoisku będzie możliwość uczestnictwa w mini – quizie gdzie można wygrać atrakcyjne gadżety, przydatne podczas podróży na wodzie w Polsce oraz vouchery na weekenowy relaks w hotelu ze spa w Wielkopolsce.
 
Wielkopolska zaprezentuje również wydawnictwa opisujące ciekawe zabytki kulturowe, a także szlaki rowerowe, stadniny koni i inne atrakcyjne formy aktywnego wypoczynku  nad czystymi rzekami i jeziorami.
 
Dla miłośników nowych technologii przygotowana została aplikacja na urządzenia mobilne (Android oraz iOS) do nawigacji po Wielkiej Pętli Wielkopolski, którą będzie można przetestować na stoisku. Więcej informacji na stronie www.wielka-petla.pl/en gdzie można bezpłatnie pobrać aplikację.
 
Stoisko przykuwa uwagę dużą podświetlaną mapą zachodniej Polski, gdzie zlokalizowany jest szlak.
 
Lokalizacja Stoiska Wielkopolski: płyta Stadionu Narodowego w Warszawie., nr Stoiska E 16. 
 
Promocja jest elementem realizacji projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski”  współfinansowanego ze środków UE
 
Kontakt:
Ewa Przydrożny – Dyrektor Biura
Wielkopolska Organizacja Turystyczna w Poznaniu
ewa.przydrozny@wot.org.pl, tel +48 600 440 466

  

Pozostałe aktualności