Aktualności

Miłośnicy turystyki wodnej przypływajcie na nasze stoisko do Amsterdamu podczas targów BOAT SHOW w dniach 5-9 marca !

Nazwa
Holendrzy bardzo cenią piękno przyrody, dlatego po raz kolejny Wielkopolska Organizacja Turystyczna prezentuje się na targach turystycznych w Holandii. Tym razem przedstawia swój markowy produkt turystyczny podczas targów  HISWA Amsterdam BOAT SHOW, które odbędą się w dniach 5-9 marca br. na terenach targowych Amsterdam RAI przy ulicy Europaplein 2-22. Dzięki nowemu stoisku z motywem nawiązującym do turystyki wodnej uczestnicy targów poznają nasz region w zupełnie nowym wymiarze wraz z nową ofertę turystyczną dla wodniaków z całej Europy – Wielką Pętlą Wielkopolski.
 
Czym jest Wielka Pętla Wielkopolski?
- To unikatowy szlak wodny, tworzony przez 2 rzeki – Wartę i Noteć oraz Kanał Ślesiński – razem 690 km wodnej przygody. Na szlaku funkcjonują nowe i nowoczesne mariny oraz przystanie wodne. Szlak przebiega przez atrakcyjne krajobrazowo i bogate w zabytki tereny – Wielkopolski. Jego stolica Poznań jest oddalona od Berlina tylko 280 km. Z Amsterdamu jest to pokonania 900 km.
 
Dla odwiedzających, jak zawsze, przygotowaliśmy profesjonalne wydawnictwa dla wodniaków w językach angielskim i niemieckim, w tym przewodnik nawigacyjny po Wielkiej Pętli Wielkopolski.
 
Dodatkową atrakcją na stoisku będzie możliwość uczestnictwa w mini – quizie gdzie można wygrać atrakcyjne gadżety, przydatne podczas podróży na wodzie w Polsce.
 
Wielkopolska zaprezentuje również wydawnictwa opisujące ciekawe zabytki kulturowe, a także szlaki rowerowe, stadniny koni i inne atrakcyjne formy aktywnego wypoczynku  nad czystymi rzekami i jeziorami.
Dla miłośników nowych technologii przygotowana została aplikacja na urządzenia mobilne (Android oraz iOS) do nawigacji po Wielkiej Pętli Wielkopolski, którą będzie można przetestować na stoisku. Więcej informacji na stronie www.wielka-petla.pl/en gdzie można bezpłatnie pobrać aplikację.
 
Stoisko przykuwa uwagę dużą podświetlaną mapą zachodniej Polski, gdzie zlokalizowany jest szlak. Znaleźć je można w hali nr 2 „FUN”   – nr stoiska 226.
 
Promocja jest elementem realizacji projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski”  współfinansowanego ze środków UE
Kontakt:
Ewa Przydrożny – Dyrektor Biura
Wielkopolska Organizacja Turystyczna w Poznaniu

ewa.przydrozny@wot.org.pl, tel +48 600 440 466 

Pozostałe aktualności