Aktualności

Miłośników turystyki wodnej zapraszamy na nasze stoisko podczas targów BOOT Holland w Leeuwarden w dniach 7-12 lutego br

Nazwa
Na targach turystycznych BOOT HOLLAND w Leeuwarden, które odbędą się w dniach 7-12 lutego br. miłośnicy pływania po wodach śródlądowych mogą poznać nową atrakcję z Polski. Wielkopolska - historyczny region Polski zaprezentuje  nową ofertę turystyczną dla wodniaków z całej Europy – Wielką Pętlę Wielkopolski.
To unikatowy szlak wodny, tworzony przez 2 rzeki – Wartę i Noteć oraz Kanał Ślesiński – razem 690 km wodnej przygody. Na szlaku funkcjonują nowe i nowoczesne mariny oraz przystanie wodne. Szlak przebiega przez atrakcyjne krajobrazowo i bogate w zabytki tereny – Wielkopolski. Jego stolica Poznań jest oddalona od Berlina tylko 280 km. Z Amsterdamu jest to pokonania 900 km.
Dla odwiedzających targi przygotowane zostały profesjonalne wydawnictwa dla wodniaków w językach angielskim i niemieckim, w tym przewodnik nawigacyjny po Wielkiej Pętli Wielkopolski. W mini - konkursie wygrać można atrakcyjne gadżety, przydatne podczas podróży na wodzie w Polsce.
Wielkopolska zaprezentuje również wydawnictwa opisujące ciekawe zabytki kulturowe, a także szlaki rowerowe, stadniny koni i inne atrakcyjne formy aktywnego wypoczynku  nad czystymi rzekami i jeziorami.
Dla miłośników nowych technologii przygotowana została aplikacja na urządzenia mobilne do nawigacji po Wielkiej Pętli Wielkopolski, którą będzie można przetestować na stoisku. Więcej informacji na stronie www.wielka-petla.pl/en
Stoisko przykuwa uwagę dużą podświetlaną mapą zachodniej Polski, gdzie zlokalizowany jest szlak. Znaleźć je można w centrum Targowym WTC Expo w Leeuwarden, Heliconweg 52 – nr stoiska 5052.
Promocja jest elementem realizacji projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski”  współfinansowanego ze środków UE
Kontakt:
Ewa Przydrożny – Dyrektor Biura
Wielkopolska Organizacja Turystyczna w Poznaniu
ewa.przydrozny@wot.org.pl, tel +48 600 440 466
 

Pozostałe aktualności