Aktualności

Sprawozdanie z wystąpienia Wielkopolski na targach BOOT w Düsseldorfie w dniach 18-26.01.2014

 Wielkopolska występuje po raz pierwszy na targach BOOT w Düsseldorfie w ramach projektu promocyjnego Wielkiej Pętli Wielkopolski. W Düsseldorfie spotykają się producenci sprzętu wodnego, w tym m.in. różnego rodzaju jachtów i łodzi, kajaków, sprzętu do nurkowania, surfingu itd., a także przedstawiciele regionów z najciekawszą ofertą turystyki wodnej oraz dziennikarze i liderzy opinii. Co roku w imprezie bierze udział ponad 1650 wystawców z 50 krajów, a liczba odwiedzających wynosi średnio 50 000 osób.

 

Na stoisku Wielkopolski są prezentowane specjalnie przygotowane materiały – przewodnik nawigacyjny, folder wizerunkowy i mapę szlaku wodnego oraz atrakcje kulturowe regionu oraz inne formy turystyki aktywnej.

 

Dodatkową atrakcją jest quiz, w ramach którego jako nagrodę za poprawną odpowiedź rozdawane są praktyczne gadżety dla wodniaków.
 
Odwiedzający bardzo wysoko oceniają jakość i przydatność prezentowanych materiałów.
 

Samo stoisko przyciąga uwagę podświetloną mapą regionu oraz prezentacją aplikacji na urządzenia mobilne.

 

Dotychczas odwiedzili nas licznie mieszkańcy Niemiec, sporą grupę stanowią Polacy, odwiedzający te targi oraz polsko-niemieckie rodziny planujące podróż drogami wodnymi w Polsce. Gościliśmy także wodniaków z Holandii, Belgii, Szwajcarii, Finlandii, Litwy, Rosji, Czech i Francji.
Stoisko Wielkopolski odwiedził Prezes WOT pan Tomasz Wiktor.

Pozostałe aktualności