Aktualności

Aplikacja Wielka Pętla Wielkopolski nominowana do Mobile Trends Awards 2013!

Nazwa

16 stycznia 2014 roku w Krakowie odbędzie się gala wręczenia prestiżowych nagród dla branży mobilnych technologii – Mobile Trends Awards. Najlepsze firmy i instytucje otrzymają statuetki w 16 kategoriach.

Laureatów tradycyjnie wybierze kapituła konkursowa, ale w tym roku głos mają również internauci. Wybór internautów ma wartość równą dwóm głosom członków kapituły, więc głosujący mogą sporo namieszać. Aplikacja do głosowania oraz pełna lista nominowanych znajduje się pod adresem: http://2014.mobiletrends.pl/glosowanie.

Aplikacja Wielka Pętla Wielkopolski nominowana jest w kategorii:
Aplikacja mobilna – podróże i komunikacja


Zachęcamy do oddawania głosów!

Aplikacja GPS na urządzenia mobilne wykonana na zlecenie Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej przez firmę Ybah miała swoją premierę na jesieni bieżącego roku. To pierwszy kompleksowy nośnik informacji turystycznej szlaku wodnego „Wielka Pętla Wielkopolski”.

Aplikacja jest bezpłatna i zawiera informacje o blisko 600 atrakcjach turystycznych zlokalizowanych w pobliżu szlaku, w tym m.in. o obiektach zabytkowych, szlakach rowerowych i pieszych oraz obszarach przyrody chronionej. Dostępne są także informacje praktyczne o bazie noclegowej, wypożyczalniach sprzętu wodnego, przystaniach i marinach, jak również o aktualnie odbywających się imprezach. Podróżowanie ułatwia funkcja geolokalizacji na mapie.

Dodatkową funkcją przewodnika jest „Planer Wycieczek”. Dzięki niemu można samodzielnie zaplanować scenariusz wycieczki na podstawie takich kryteriów jak: zainteresowania, czas trwania podróży, start i meta oraz wybrany środek transportu.

Aplikacja jest przeznaczona na urządzenia mobilne oparte na systemach Android i iOS. Przewodnik jest bezpłatny i ogólnodostępny. Można ją pobrać za pośrednictwem platform App Store (użytkownicy iPhonów i iPadów) oraz Google Play (użytkownicy systemu Android). Przewodnik jest dostępny w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Jest na bieżąco uzupełniany i wzbogacany tak, aby móc w pełni odpowiadać na potrzeby turystów odwiedzających nasz region.

Aplikacja mobilna po Wielkiej Pętli Wielkopolski w ramach systemu GPSwielkopolska to element projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski” realizowanego przez Wielkopolską Organizację Turystyczną w partnerstwie z 26 samorządami i 2 instytucjami z terenu Wielkopolski. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013. Autorem aplikacji jest firma YBAH Sp. z o.o. z Wrocławia działająca na zlecenie Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

Więcej informacji na temat aplikacji

http://www.wielka-petla.pl

 

Pozostałe aktualności