Aktualności

Foldery o Wielkiej Pętli Wielkopolski nagrodzone !

Nazwa
18 października br. podczas targów Tour Salon 2013 w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród w XXII Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej prowadzonym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w Warszawie.  III miejsce w konkursie zajęła seria folderów nt. szlaku wodnego Wielka Pętla Wielkopolski wydanych przez Wielkopolską Organizację Turystyczną. Seria otrzymała również wyróżnienie specjalne Centrum Turystyki Wodnej PTTK w Warszawie.
Nagrodzona i wyróżniona seria wydawnictw na temat Wielkiej Pętli Wielkopolski obejmuje:
·         Przewodnik nawigacyjny
·         Folder na temat atrakcji turystycznych
·         Mapa
·         6 składanek na temat poszczególnych odcinków szlaku
·         Kolorowanka dla dzieci
 
W tegorocznej edycji Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej wzięło udział 72. uczestników, którzy zgłosili do udziału w konkursie 129 publikacji.
 
Wydawnictwa dotyczące Wielkiej Pętli Wielkopolski powstały jako element projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski” realizowanego przez Wielkopolską Organizację Turystyczną w partnerstwie z 26 samorządami i 2 instytucjami z terenu Wielkopolski. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.
 
WYDAWNICTWA O WIELIEJ PĘTLI WIELKOPOLSKI SĄ DOSTĘPNE W NASZEJ WIRTUALNEJ GALERII <<KLIKNIJ>>

Pozostałe aktualności