Aktualności

"Płynąć ale dokąd? Pierwsza profesjonalna aplikacja mobilna GPS po Wielkiej Pętli Wielkopolski i nie tylko."

Nazwa
Konferencja prasowa
Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej 

        „Płynąć ale dokąd? Pierwsza profesjonalna aplikacja mobilna GPS po Wielkiej Pętli Wielkopolski i nie tylko.”
   
            W imieniu Tomasza Wiktora, Prezesa Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej serdecznie zapraszam na konferencję prasową z okazji premiery pierwszej aplikacji mobilnej GPS po Wielkiej Pętli Wielkopolski, która odbędzie się w czwartek 17 października o godz. 13.00 w Sali nr 1, Pawilon nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas targów TOUR SALON w Poznaniu. Aplikacja mobilna jest pierwszym kompleksowym nośnikiem informacji turystycznej szlaku wodnego Wielkiej Pętli Wielkopolski. Narzędzie jest dostosowane do wyświetlania na smatfonie i tablecie, zarówno w trybie offline jak i online.Podczas konferencji zaprezentowane zostaną funkcjonalności aplikacji. Przybyli goście zostaną również zaproszeni do jej testowania.
            Aplikacja mobilna powstała w ramach projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski” realizowanego przez Wielkopolską Organizację Turystyczną (WOT) z siedzibą w Poznaniu w partnerstwie z 28 samorządami i organizacjami z terenu Wielkopolski. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.
 
Plan konferencji:
12.45 – 13.00 Rejestracja
13.00 – 13.05 Otwarcie konferencji – Tomasz Wiktor, Prezes Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej
13.05 – 13.15 Krótka prezentacja nt. projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski” – Ewa Przydrożny, Dyrektor WOT
13.15 – 13.40 Prezentacja aplikacji mobilnej GPS po Wielkiej Pętli Wielkopolski – Łukasz Rychliński, Prezes Zarządu firmy Ybah Sp. z o.o., będącej wykonawcą aplikacji
13.40 – 14.00 Testowanie aplikacji oraz zadawanie pytań

            Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa pod numerem telefonu 61 66 45 243 lub drogą elektroniczną, e-mail: karolina.malecka@wot.org.pl.

Pozostałe aktualności