Aktualności

"Kto pyta nie błądzi - 50 lat Informacji Turystycznej w Wielkopolsce"

Nazwa
Konferencja Programowa
Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej 

„Kto pyta nie błądzi – 50 lat Informacji Turystycznej w Wielkopolsce"


 
            W imieniu Tomasza Wiktora, Prezesa Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej serdecznie zapraszam na Konferencję Programową  pt. „Kto pyta nie błądzi – 50 lat Informacji Turystycznej w Wielkopolsce”, która odbędzie się 18 października 2013r. o godz. 10.30 w Sali Zielonej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Celem konferencji będzie dokonanie przeglądu historycznego dorobku informacji turystycznej w Wielkopolsce oraz wskazanie współczesnej misji oraz rozwoju systemu informacji turystycznej w naszym regionie.

Ramowy program :
·         Zmiany w strukturze i zadaniach informacji turystycznej w Wielkopolsce w minionym 50-leciu
·         Rola i zadania informacji turystycznej w rozwoju gospodarki turystycznej 
·         Punkt informacji turystycznej na co dzień
·         Współczesny system informacji turystycznej  w Wielkopolsce
·         Rozstrzygnięcie III Edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki

W czasie konferencji przewidywany będzie krótki panel dyskusyjny.
 
            Wydarzeniem towarzyszącym konferencji jest wystawa wydawnictw turystycznych z okazji 50 – lecia Informacji Turystycznej w Wielkopolsce. Na wystawie zaprezentowane zostaną wydawnictwa turystyczne wykorzystywane w sieci Informacji Turystycznej w Wielkopolsce na przestrzeni 50 lat. Przedstawiona zostanie w formie graficznej struktura Informacji Turystycznej w Wielkopolsce w różnych okresach oraz zdjęcia siedzib Informacji Turystycznej w przeszłości i współcześnie w naszym regionie.
            Wystawa prezentowana będzie przez cały czas trwania Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON ’2013 w Pawilonie 3 A , a po ich zakończeniu zostanie przeniesiona do Budynku Urzędu Wojewódzkiego, Centrum Informacji Turystycznej oraz Akademii Wychowania Fizycznego celem prezentacji mieszkańcom Poznania.
           Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie konferencji jest pani Irena Frąckowiak, Specjalista ds. Promocji WOT, tel. 61 66 45 243, e-mail: irena.frackowiak@wot.org.pl

Pozostałe aktualności