Aktualności

Gala XI edycji Konkursu Najlepszy produkt turystyczny ? Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej ? etap regionalny

Nazwa

Wielkopolska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza przedstawicieli mediów na uroczystą Galę XI edycji Konkursu „Najlepszy produkt turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej” – etap regionalny, która odbędzie się 11 lipca br. o godz. 11.00 w hotelu IBB Andersia przy Pl. Władysława Andersa w Poznaniu.
Podczas gali nastąpi ogłoszenie wyników etapu regionalnego konkursu i wręczenie dyplomów nominowanym do konkursu ogólnopolskiego.

W roku bieżącym Wielkopolska Kapituła konkursu spośród czternastu nadesłanych zgłoszeń zakwalifikowała do etapu ogólnopolskiego trzy produkty, które dzięki swojej nowatorskiej i atrakcyjnej formule stanowią najlepszą turystyczną wizytówkę naszego regionu. Ponadto, tradycyjnie jeden produkt zostanie nominowany do konkursu o zaszczytny tytuł Złotego Certyfikatu POT.

Celem przyświecającym organizatorom jest wyłonienie i popularyzacja najlepszych ofert turystycznych z Wielkopolski, a w dalszej kolejności inspirowanie i wspieranie inicjatyw lokalnych, których efektem jest tworzenie nowych produktów turystycznych.

Produkty wyróżnione w etapie regionalnym będą objęte szczególną promocją prowadzoną przez Wielkopolską Organizację Turystyczną. Laureaci wyróżnieni w konkursie ogólnopolskim Certyfikatem oraz Złotym Certyfikatem zostaną włączeni w szeroko zakrojone działania promocyjne realizowane przez Polską Organizację Turystyczną.

Kontakt dla mediów: promocja@wot.org.pl

Pozostałe aktualności