Aktualności

Informacja o udziale w Targach CAVALIADA w dniach 7- 9 grudnia 2012

Wielkopolska Organizacja Turystyczna po raz trzeci organizuje promocję walorów krajoznawczych i produktów turystycznych Wielkopolski na Targach CAVALIADA, które odbędą się w dniach 7 - 9 grudnia 2012r. w Poznaniu.

Jest to wydarzenie przygotowane dla pasjonatów koni i jeździectwa, skupiające rokrocznie blisko 100 wystawców z kraju i zagranicy. Tematyka targów obejmuje wszystko, co związane z jeździectwem oraz z tą formą aktywnego wypoczynku. 

Targom towarzyszyć będą Międzynarodowe Zawody Jeździeckie  CAVALIADA SPORT w których startują zawodnicy uznani na międzynarodowej arenie i które z pewnością przyciągną rzeszę zwiedzających - wielbicieli wierzchowców, a tym samym potencjalnych turystów, w 2011 roku zmagania na głównej arenie obejrzało aż 13 tys. osób.

Ekspozycja targowa dopełniona zostanie wydarzeniami CAVALIADY SHOW, na które składają się widowiskowe pokazy, konkursy zaprzęgów, woltyżerka, sztafety oraz występy gości specjalnych.

Podczas kolejnej edycji CAVALIADY będziemy szczególnie promować turystykę konną w Wielkopolsce jako sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zaprosiliśmy do udziału  członków Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, gospodarstwa agroturystyczne oraz ośrodki jeździeckie organizujące wypoczynek „w siodle".

Stoisko Wielkopolski zlokalizowane zostanie w hali nr 6A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Aranżacja stoiska Wielkopolski na Targach CAVALIADA  będzie miała elementy o tematyce konnej.

Partnerami na samodzielnych stanowiskach w tegorocznej promocji Wielkopolski będą:  Folwark Konny Hermanów, Kraina Konferencji i Wypoczynku OLANDIA oraz Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Do udziału w promocji swoje produkty turystyczne oraz ofertę zgłosiły również następujące podmioty: Wielkopolskie Towarzystwo Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej,  Organizacja Turystyczna Leszno Region, Miasto Puszczykowo oraz Hotel Poznański z Lubonia.

 

Zapraszamy serdecznie  !
Stoisko Wielkopolski nr 23 Pawilon 6A

 

 SZCZEGÓŁOWY PROGRAM CAVALIADY 2012

 

Pozostałe aktualności